Dárkový poukaz

Darujte dárkový poukaz

Chcete vybrat v našem internetovém obchodě nějaký dárek a bojíte se, že se nebude líbit? Dárkové poukazy jsou ideální pro všechny, kteří chtějí obdarovat své kamarády, kolegy, rodinné příslušníky či ostatní své bližní a neradi by při výběru šlápli vedle.

Dárkovou poukázku lze uplatnit online zadáním jeho unikátního kódu v průběhu objednávky. O hodnotu dárkové poukázky bude snížena částka nákupu v nákupním košíku.

Dárková poukázka bude zaslána v papírové podobě na vaši adresu nebo v PDF formátu na váš email. Můžete ji tak zakoupit i úplně na poslední chvíli, zaplatit kartou, vytisknout a dát jako dárek.

Minimální hodnota poukazu500 Kč
Maximální hodnota poukazu5 000 Kč
Platnost poukazu1 rok

Koupit dárkový poukaz

Pravidla pro použití

Poukázky je nutno vyčerpat jednorázově v plné výši k úhradě zboží v tomto internetovém obchodě. Je-li hodnota zboží nižší než nominální hodnota poukázky, rozdílná cena se nevrací. Je-li hodnota zboží vyšší než nominální hodnota poukázky, je třeba rozdíl doplatit.

Poukázka platí 1 rok od jejího vystavení. Je tedy jen na vás, kdy ji využijete. Dárkovou poukázku nelze směnit za hotovost.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace